ثبت‌نام مجری پروژه

یکی از دغدغه‌های همیشگی در زمان انجام پروژه‌ی افرادی که نمی‌شناسی، زمان دریافت هزینه‌ست. اگر قرار باشه بعد از تحویل پروژه هزینه رو بگیری، شاید چیزی عایدت نشه و یا مشکلاتی به وجود بیاد؛ اگر هم قرار باشه قبل از انجام پروژه هزینه رو بگیری، ایجاد اعتماد در سفارش‌دهنده سخته. 

اما این مسأله اینجا اصلاً وجود نداره. اینجا یه بستر امن برای ثبت و انجام پروژه‌هاست. در کلاسیوم، تعداد زیادی مجری برای انجام پروژها وجود دارن که به دقت انتخاب شدن تا هم تخصص لازم رو داشته باشن و هم بشه روی عملکرد و تعهدشون حساب کرد. مخاطبان زیادی هم هستن که در زمینه‌های مختلفی نیاز دارن پروژه‌شون بدون نگرانی انجام بشه. ما بین دو طرف یه ارتباط حرفه‌ای ایجاد و تضمین‌های لازم رو فراهم می‌کنیم. به عبارت دیگه، نگرانی‌هایی که در سفارش پروژه‌ها در شرایط معمولی وجود دارن اینجا وجود نداره؛ یعنی تو به عنوان مجری پروژه نیاز نیست نگران باشی که اگر پروژه رو تحویل دادی، هزینه‌اش رو چطور می‌گیری و سفارش‌دهنده پروژه هم نیاز نیست نگران باشه که اگر پروژه به درستی انجام نشد هزینه‌هاش چی میشن.

روال کار چطوره؟ خیلی ساده! 

۱. سفارش‌دهنده، پروژه‌ی مد نظرش رو ثبت می‌کنه و خواسته‌هاش رو بهمون میگه.

۲. ما اون رو با مجریانی که در اون حوزه‌ی کاری تخصص دارن، در میان می‌ذاریم و اگر حداقل یک مجری با توجه به خواسته‌هاش مایل به انجام پروژه بود، هزینه‌ی مد نظرش رو به سفارش‌دهنده انعکاس میدیم.

۳. زمانی که سفارش‌دهنده هزینه‌ی خواسته شده توسط یکی از مجریان رو بپذیره، مبلغ رو پیش ما گروگذاری می‌کنه. 

۴. ما پروژه رو به مجری می‌سپاریم و باهاش قرارداد می‌بندیم.

۵. وقتی پروژه تحویل داده شد، به دست سفارش‌دهنده می‌رسونیم و فرصتی میدیم تا صحت انجامش رو بررسی کنه.

۶. اگر پروژه به طوری انجام شده باشه که رضایتش رو حاصل کنه، هزینه رو به مجری میدیم؛ اگر مجری پروژه رو انجام نداد، هزینه رو برمی‌گردونیم و اگر در مورد نتیجه با هم اختلاف داشتن، بینشون داوری می‌کنیم تا حقی از بین نره.

اینطوری هم سفارش‌دهنده مطمئنه که در صورت انجام نشدن پروژه هزینه‌اش برمی‌گرده و هم مجری مطمئنه در صورت انجام اون، هزینه‌اش رو دریافت می‌کنه. می‌بینی، خیلی مطمئن و ساده. پس بستر انجام پروژه با تضمین‌های کافی رو از دست نده؛ این می‌تونه برات یه درآمد خوب ایجاد کنه، بدون اینکه قید و بند حضور در محلی خاص و در زمانی خاص رو داشته باشی، یعنی دقیقاً بر خلاف شغل‌های مرسوم!

باید این موارد رو در نظر بگیری: 

۱. سفارش‌دهنده‌ی پروژه باید تمام اطلاعات مورد نیازش برای انجام پروژه رو به صورت مشخص و مورد به مورد، پیش از تأیید پروژه، ارسال کنه. 

۲. همینطور باید تمام انتظاراتت در رابطه با خروجی کار رو هم به صورت مشخص و مورد به مورد، پیش از تأیید پروژه، بگو. 

۳. تو تمامی موارد فوق رو بررسی می‌کنی، شرایط خودت، زمان تحویل و قیمت مد نظرت رو بیان می‌کنی. 

۴. سفارش‌دهنده‌ی پروژه این شرایط، زمان و قیمت رو بررسی و تأیید می‌کنه.

۵. کل مبلغ پروژه، در کلاسیوم گروگذاری میشه. 

۶. پس از تحویل پروژه، سفارش‌دهنده‌ی پروژه خروجی کار رو ظرف ۷۲ ساعت بررسی می‌کنه. در صورت تأییدش، مبلغ گروگذاری شده برات آزاد میشه و پروژه به پایان می‌رسه. 

۷. در صورتی که خروجی، مد نظرش نباشه، می تونه نسبت به اون به کلاسیوم شکایت کنه. ما خروجی رو بر اساس بندهای ۱ و ۲، و نیز شرایط بند ۳، بررسی می‌کنیم، و ضمن دریافت توضیحات تو و سفارش‌دهنده‌ی پروژه، اون رو می‌سنجیم. در این حالت، اگر کار به درستی انجام داده نشده باشه، رأی ما مورد تأیید سفارش‌دهنده و تو محسوب میشه (در حقیقت فقط کلاسیوم مرجع حل اختلاف در این موضوعه) که می‌تونه شامل تأیید پروژه و آزادسازی کل مبلغ، تأیید بخشی از پروژه و آزادسازی بخشی از مبلغ، و یا رد پروژه و بازگرداندن کل مبلغ اولیه به سفارش‌دهنده‌ی پروژه باشه. 

۸. در هر مرحله از پروژه، اگر نتونی کار رو به سرانجام برسونی و یا انصراف بدی، مبلغ اولیه به سفارش‌دهنده بازگردانده میشه. مگر اینکه بخشی از پروژه انجام شده باشه. اگر تو بر اساس بندهای ۱ و ۲، و نیز شرایط بند ۳، درخواست آزادسازی بخشی از مبلغ رو بدی، فرآیند مشابه بند ۷ میشه. 

۹. کلاسیوم، کارمزد خودش رو به صورت درصدی (۲۰٪) از مبلغ آزاد شده برای مجری، دریافت می‌کنه. لذا در تعیین قیمت‌ها این مورد رو در نظر بگیر. و همینطور در نظر داشته باش که مبلغی از سفارش‌دهنده‌ی پروژه، حتی در صورت بازگرداندن کل هزینه بهش، به این خاطر کسر نمیشه.

۱۰. سفارش‌دهنده‌ی پروژه امکان انصراف از پروژه رو بعد از تأیید اون نداره، مگر اینکه تو هم موافقت کنی. البته می‌تونی از طریق بند ۸ نسبت به بخش‌های انجام شده پروژه، ادعا مطرح کنی و پروژه رو به داوری ما بذاری. 

۱۱. در هر یک از بندهای ۶ تا ۱۰، مبالغ آزادشده یا بازگردانده شده شامل نرخ کارمزد واریز برای دو طرف میشه که از سوی کلاسیوم، از مبلغ کسر میشه. 

تکمله: این شرایط به رؤیت تو و سفارش‌دهنده‌ی پروژه رسیده و تأیید پروژه به معنای تأیید این شرایطه. پس به شرایط پروژه و انتظارات سفارش‌دهنده دقت کن. موارد مکتوب دریافت شده از سوی تو، مرجع داوری‌های بعدی هستن.

نهایتاً، اگر برای انجام پروژه‌ها بهمون ملحق شدی ۳ تا نکته‌ی دیگه رو یادت باشه:

الف. اگر شماره‌ی کارتی که در هنگام ثبت اطلاعاتت بهمون دادی تغییر کرده و یا باطل شده، باید بهمون طی مکاتبه‌ی رسمی تغییر رو اطلاع بدی. ضمن اینکه هر زمان ما می‌تونیم ازت شماره‌ی حساب یا شبا و یا هر مسیر دیگه‌ای برای واریز ساده‌تر بخوایم.

ب. اگر احیاناً هرگونه اطلاعات تماسی در فایلت و یا پاسخ‌ها و مکاتبات بعدی با سفارش‌دهنده درج و یا اشاره بشه، و یا مشخص بشه از هر مسیر دیگه‌ای به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم با مخاطبین ارتباط داری،‌ ما حق داریم کل مبلغ پروژه رو به عنوان جریمه ضبط کنیم و همینطور موضوع رو از مراجع قانونی پیگیری کنیم. البته می‌دونیم متعهدی و این شرایط بعیده پیش بیاد. 

پ. توجه کن که شرایط همکاری در وبسایت می‌تونه در هر زمان تغییر کنه و شرایط بروز ملاک همکاری ماست. تو متعهد هستی که از شرایط بروز همکاری و همینطور شرایط و ضوابط بروز وبسایت مطلع باشی و اون‌ها رو دنبال کنی.

ت. در صورت شمول هرگونه مالیات، کارمزد یا هزینه‌های مشابه، این مقدار پیش از پرداخت از مبلغ کسر خواهد شد.

خب، اگر موارد بالا رو مطالعه کردی و آماده‌ی یه همکاری حرفه‌ای هستی، اطلاعات، تخصص‌ها و سوابقت رو با انتخاب «ثبت‌نام برای انجام پروژه» از طریق فرم زیر برامون بفرست. اگر هم قبلاً اطلاعاتت رو ارسال کردی و باهات برای پیوستن به تیممون و انجام پروژه‌ها تماس گرفته شده، اطلاعات تکمیلیت رو با انتخاب «عضویت برای انجام پروژه» از طریق همین فرم برامون ارسال کن.

برای مشاهده‌ی این بخش و ثبت درخواست به عنوان مجری پروژه‌ها،‌ باید ثبت‌نام کنی و وارد وبسایت بشی؛ بعد از اون به همین صفحه برگرد و درخواستت رو ثبت کن.

پیمایش به بالا

ورود

برای ورود، نام کاربری یا پست الکترونیکیت رو می‌تونی وارد کنی.
رمز عبورت رو وارد کن.