عرضه‌ی فایل آموزشی

ما به دنبال فایل‌های آموزشی، کدها، مدل‌سازی‌ها و پروژه‌های خوب هستیم و منظورمون از خوب، فایلیه که محتوای غنی داشته باشه، این محتوای غنی به صورت کامل باشه،‌ و با بیان خوبی همراه شده باشه. همونطور که این فایل‌ها برای ما جذابن، کلاسیوم هم می‌تونه انتخاب جذابی برای عرضه‌ی این دست فایل‌ها باشه. چرا؟ 

۱. کلاسیوم یه برند برای آموزش‌های شاخص و خوبه؛ ما این برند رو با تو هم به اشتراک می‌ذاریم. تمام این بستر آموزشی شکیل و رابط کاربری تسهیل‌شده آماده است تا فایل تو رو هم به خوبی در دسترس مخاطبینش قرار بده. باید به این هم اشاره کنیم که پشتیبانی مداوم فنی از بستر وبسایت و فروش هم کاربران رو از یه خرید ساده با استانداردهای بالای کلاسیوم مطمئن می‌کنه. 

۲. ما بر خلاف روند معمول، از صفر تا صد عرضه‌ی فایل رو همراهی می‌کنیم. توی مرحله‌ی اول ارسال فایل که زحمتش رو می‌کشی، کارشناسان ما محتوا رو با کمک خودت بررسی می‌کنن و نکاتی رو که به تجربه می‌دونن می‌تونه به بهتر دیده شدن فایلت کمک کنه، بهت منتقل می‌کنن. این برای ما تازه اول راهه! بعد از اون یه صفحه‌ی شکیل و حداقل یه بنر شیک برای فایل آماده میشه و کارهای مربوط به مسائل فنی و همینطور موتورهای جست‌وجو و تبلیغات شروع میشه. نهایتاً ما یه بستر فروش فراهم می‌کنیم که پاسخگویی و پشتیبانی در روندش رو هم بر عهده داریم. پس می‌تونی با خیال راحت انرژیت رو صرف آماده کردن یه فایل آموزشی خوب کنی و بقیه‌اش رو به ما بسپاری. 

۳. بزرگ‌تر فکر کن؛ یه بخش مهم در کلاسیوم، برندسازی برای افرادیه که باهاش همکاری دارن. همه‌چیز در فایل‌های آموزشی که اینجا عرضه کردی خلاصه نمیشه؛ مدرسین خوب اتفاقات خیلی بزرگ‌تری رو در کنارش تجربه می‌کنن، چون دیده میشن و تواناییشون توی یه ویترین خاص قرار می‌گیره. 

۴. بالاتر گفتیم که همه‌چیز به فایل‌ها خلاصه نمیشه؛ مثلاً پروژه‌های دریافتی ما معمولاً به افرادی که سطح کارشون رو دیدیم و مورد تأیید قرار دارن پیشنهاد میشه؛ پس این فرصت برای تو هم هست. 

۶. اینجا همه توی روابط برد-برد هستن، چه از نظر مالی و چه اعتبار.

طبیعیه که ما در رابطه با برندمون خیلی حساس باشیم و این نیاز داره برای همکاری شرایطی رو برات توضیح بدیم تا فرصت همکاری بهتری به وجود بیاد. 

۱. پیش از هر کاری انتظار داریم شرایط و ضوابط همکاری و همینطور شرایط و ضوابط وبسایت و حریم خصوصی رو خوب مطالعه کنی. 

۲. برای شروع، باید فایل آموزشیت رو برامون بفرستی که خیلی ساده است؛ کافیه خودت رو بهمون معرفی کنی، بگی چه فایلی رو برای عرضه بهمون دادی و اینکه داخلش چه کارهایی انجام دادی؛ همین.

۳. به یاد داشته باش که فایلی که بهمون میدی باید اورجینال باشه، توسط خودت آماده شده باشه، و فقط در کلاسیوم عرضه بشه.

۴. زمانی که فایلت رو کامل بهمون دادی، ما اون رو بررسی می‌کنیم و اگر مناسب بود، فایلت رو عرضه می‌کنیم. ما به فایل‌های خوبی که انتخابشون می‌کنیم، ۵۰ درصد از فروش اون فایل رو در طول ۳ سال بعد از دریافت اولیه‌اش میدیم که با توجه به مسئولیت‌ها رقم فوق‌العاده‌ایه. البته ما می‌دونیم همیشه موارد خاصی هم وجود داره، پس اگر بسته به شرایطت، همکاری به شکل خاصی مد نظرت هست، نظرت رو در انتهای بخش ارسال فایلت باهامون در میان بذار. 

الف. شاید بهت پیشنهاد بدیم که اگر تمایل داشتی، به جای دریافت درصد از فروش، یک‌جا مبلغی بگیری و دیگه درصد دریافت نکنی. (ولی این لزوماً اتفاق نمی‌افته، لزوماً هم ابتدای زمان دریافت فایل نیست.) 

ب. در پرداخت به صورت درصدی، هر زمان سهمت به ۵۰ هزار تومان رسید می‌تونی درخواست آزادسازی و دریافت وجه رو بدی و ما انتهای هر هفته به درخواست‌ها رسیدگی می‌کنیم. فقط دقت کن که اگر شماره‌ی کارتی که در هنگام ثبت اطلاعاتت بهمون دادی تغییر کرده و یا باطل شده، باید بهمون طی مکاتبه‌ی رسمی تغییر رو اطلاع بدی. ضمن اینکه هر زمان ما می‌تونیم ازت شماره‌ی حساب یا شبا و یا هر مسیر دیگه‌ای برای واریز ساده‌تر بخوایم. 

پ. مدت قراردادمون با توافق دو طرف قابل تمدیده. ضمناً پس از دریافت پیشنهاد هرگونه به‌روزرسانی دوره برای نسخه‌ها و یا شرایط جدیدتر، طی بررسی کلاسیوم، همکاری به عنوان قرارداد جدید و یا ادامه‌ی قرارداد قبلی بهت پیشنهاد میشه. 

ت. در صورت شمول هرگونه مالیات، کارمزد یا هزینه‌های مشابه، این مقدار پیش از پرداخت از مبلغ کسر خواهد شد.

۵. ما باید بتونیم به صورت قانونی از حقوق نشر فایل‌ها محافظت کنیم تا از مسیر دیگه‌ای منتشر نشن. به خاطر همین، زمانی که فایلی رو برای ما ارسال می‌کنی به صورت پیش‌فرض با واگذاری تمام حقوق نشر و مالکیت اون به ما موافقت می‌کنی. لذا اون فایل خاص رو دیگه کسی نمی‌تونه بدون موافقت ما از مسیر دیگه‌ای منتشر کنه. 

۶. از لحظه‌ی ارسال فایل تعهد میدی که در مدت ۳ سالی که درصد دریافت می‌کنی، پشتیبان فایل خودت و پاسخگوی سؤالات کاربران باشی. 

الف. اگر ازت خرید یک‌جا داشتیم برای یک‌سال بعد از زمان خرید، به این مسأله متعهد هستی (و لذا ۲۰ درصد از مبلغ توافق پس از بازه‌ی یک‌سال و تأیید مناسب بودن پاسخگویی شما پرداخت میشه). 

ب. اگر در هر زمان از مدتی که پشتیبانی رو بر عهده داری نسبت به پاسخگویی سستی صورت بگیره (یعنی پاسخ به سؤالی کامل نباشه و یا بیش از ۷۲ ساعت طول بکشه) ما حق داریم مابقی دوره‌ی قرارداد و ادامه‌ی پرداخت بهت رو فسخ کنیم. البته می‌دونیم متعهدی و این شرایط بعیده پیش بیاد. 

۷. اگر احیاناً هرگونه اطلاعات تماسی در فایلت و یا پاسخ‌ها و مکاتبات بعدی با مخاطبین درج و یا اشاره بشه، و یا مشخص بشه از هر مسیر دیگه‌ای به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم با مخاطبین ارتباط داری،‌ باز هم ما حق داریم مابقی دوره‌ی قرارداد و ادامه‌ی پرداخت بهت رو فسخ کنیم. البته باز هم می‌دونیم متعهدی و این شرایط بعیده پیش بیاد. 

۸. توجه کن که شرایط همکاری در وبسایت می‌تونه در هر زمان تغییر کنه و شرایط بروز ملاک همکاری ماست. (البته این شامل درصدهای توافق شده برای پرداخت نمیشه.) تو متعهد هستی که از شرایط بروز همکاری و همینطور شرایط و ضوابط بروز وبسایت مطلع باشی و اون‌ها رو دنبال کنی.

۱. فایل‌ها نباید حاوی هیچ‌گونه نماد یا علامت یا نشان تجاری و آموزشی باشن.

۲. فایل‌ها باید حتی‌الامکان به صورت لایه‌باز و قابل ویرایش برای ما ارسال بشن.

۳. فایل‌ها باید دقیقاً و تماماً حاوی مطالبی که عنوان می‌کنی، باشن.

۴. اگر فایل ارسالیت ترجمه‌ خودت از یه نمونه‌ی خارجیه، هنگام ارسال فایل، در بخش توضیحات، بهمون اطلاع بده.

۵. برای ارسال فایل‌ها هم می‌تونی اون‌ها رو روی یه سایت مخصوص آپلود بارگذاری کنی و لینکش رو برامون بفرستی. (سایت‌های مخصوص آپلود رو جست‌وجو کن، موارد زیادی وجود داره و البته می‌تونی روی سایت‌هایی مثل دراپ‌باکس و گوگل‌درایو هم بارگذاری کنی و بهمون لینک فایل‌ها رو بدی.)

خب، اگر موارد بالا رو مطالعه کردی و آماده‌ی یه همکاری حرفه‌ای هستی، فایل و اطلاعاتت رو از طریق فرم زیر برامون بفرست. [این قسمت مربوط به همکاری برای بخش فایل‌های آموزشیه؛ در صورتی که قصد همکاری برای تدریس و ارائه‌ی دوره‌ی آموزشی رو داری، لطفاً از بخش تدریس در کلاسیوم اقدام کن.]

برای مشاهده‌ی این بخش و ثبت فایل آموزشی خودت،‌ باید ثبت‌نام کنی و وارد وبسایت بشی.

پیمایش به بالا

ورود

برای ورود، نام کاربری یا پست الکترونیکیت رو می‌تونی وارد کنی.
رمز عبورت رو وارد کن.