ثبت پروژه

اینجا یه بستر امن برای ثبت و تحویل گرفتن پروژه‌هاته. در کلاسیوم، تعداد زیادی مجری برای انجام پروژها وجود دارن که به دقت انتخاب شدن تا هم تخصص لازم رو داشته باشن و هم بشه روی عملکرد و تعهدشون حساب کرد. نیاز نیست هیچ‌گونه نگرانی داشته باشی،‌ چون ما برات یه ارتباط حرفه‌ای با مجری مناسب ایجاد و برای دو طرف تضمین‌های لازم رو فراهم می‌کنیم. به عبارت دیگه، نگرانی‌هایی که در سفارش پروژه‌ها در شرایط معمولی وجود دارن اینجا وجود نداره؛ یعنی تو به عنوان سفارش‌دهنده پروژه نیاز نیست نگران باشی اگر پروژه به درستی انجام نشد هزینه‌هات چی میشن و مجری هم نیاز نیست نگران باشه اگر پروژه رو تحویل داد، هزینه‌اش رو چطور می‌گیره.

روال کار چطوره؟ خیلی ساده! 

۱. پروژه‌ی مد نظرت رو ثبت می‌کنی و خواسته‌هات رو بهمون میگی.

۲. ما اون رو با مجریان حوزه‌ی کاری مد نظرت در میان می‌ذاریم و اگر حتی یک مجری با توجه به خواسته‌هات مایل به انجام پروژه بود، هزینه‌ی مد نظرش رو باهات مطرح می‌کنیم.

۳. زمانی که تو هزینه‌ی خواسته شده توسط یکی از مجریان رو بپذیری، مبلغ رو پیش ما گروگذاری می‌کنی. 

۴. ما پروژه رو به مجری می‌سپاریم و باهاش قرارداد می‌بندیم.

۵. وقتی پروژه تحویل داده شد، به دست تو می‌رسونیم و فرصتی میدیم تا صحت انجامش رو بررسی کنی.

۶. اگر پروژه به طوری انجام شده باشه که رضایتت رو حاصل کنه، هزینه رو به مجری میدیم؛ اگر انجام نداد هزینه رو بهت برمی‌گردونیم و اگر در مورد نتیجه با هم اختلاف داشتین، بینتون داوری می‌کنیم تا حقی از بین نره.

اینطوری هم تو مطمئنی که در صورت انجام نشدن پروژه هزینه‌ات برمی‌گرده و هم مجری مطمئنه در صورت انجام اون، هزینه‌اش رو دریافت می‌کنه. می‌بینی، خیلی مطمئن و ساده. پس بستر سپردن پروژه به افراد حرفه‌ای با تضمین‌های کافی رو از دست نده.

باید این موارد رو در نظر بگیری: 

۱. تمام اطلاعات مورد نیاز برای انجام پروژه رو به صورت مشخص و مورد به مورد، در زمان تعریف پروژه، ارسال کن. 

۲. تمام انتظاراتت در رابطه با خروجی کار رو هم به صورت مشخص و مورد به مورد، در زمان تعریف پروژه، بگو. 

۳. مجری پروژه، تمامی موارد فوق رو بررسی می‌کنه، شرایط خودش، زمان تحویل و قیمت مد نظر رو بیان می‌کنه. 

۴. تو این شرایط، زمان و قیمت رو بررسی و تأیید می کنی.

۵. کل مبلغ پروژه، در کلاسیوم گروگذاری میشه. 

۶. پس از تحویل پروژه، تو خروجی کار رو ظرف ۷۲ ساعت بررسی می‌کنی. در صورت تأییدت، مبلغ گروگذاری شده برای مجری آزاد میشه و پروژه به پایان می‌رسه. 

۷. در صورتی که خروجی، مد نظرت نباشه، می تونی نسبت به اون به کلاسیوم شکایت کنی. ما خروجی رو بر اساس بندهای ۱ و ۲، و نیز شرایط بند ۳، بررسی می‌کنیم، و ضمن دریافت توضیحات تو و مجری، اون رو می‌سنجیم. در این حالت، اگر کار به درستی انجام داده نشده باشه، رأی ما مورد تأیید مجری و تو محسوب میشه (در حقیقت فقط کلاسیوم مرجع حل اختلاف در این موضوعه) که می‌تونه شامل تأیید پروژه و آزادسازی کل مبلغ، تأیید بخشی از پروژه و آزادسازی بخشی از مبلغ، و یا رد پروژه و بازگرداندن کل مبلغ اولیه بهت باشه. 

۸. در هر مرحله از پروژه، اگر مجری نتونه کار رو به سرانجام برسونه و یا انصراف بده، مبلغ اولیه بهت بازگردانده میشه. مگر اینکه بخشی از پروژه انجام شده باشه. اگر مجری بر اساس بندهای ۱ و ۲، و نیز شرایط بند ۳، درخواست آزادسازی بخشی از مبلغ رو بده که در این صورت، فرآیند مشابه بند ۷ میشه. 

۹. کلاسیوم هیچ مبلغی ازت برای خودش کسر نمی‌کنه، حتی اگر شرایطی پیش بیاد که کل هزینه پرداختیت بهت بازگردانده بشه. در حقیقت استفاده از این خدمات ما برات رایگانه (به جز مورد بند ۱۱).

۱۰. تو امکان انصراف از پروژه رو بعد از تأیید اون نداری، مگر اینکه مجری هم موافقت کنه. البته مجری می‌تونه از طریق بند ۸ نسبت به بخش‌های انجام شده پروژه، ادعا مطرح کنه و پروژه رو به داوری ما بذاره. 

۱۱. در هر یک از بندهای ۶ تا ۱۰، مبالغ آزادشده یا بازگردانده شده شامل ۱۰۰۰ تومان نرخ واریز برای دو طرف میشه که از سوی کلاسیوم، از مبلغ کسر میشه. 

تکمله: این شرایط به رؤیت تو و مجری پروژه رسیده و تأیید پروژه به معنای تأیید این شرایطه. پس در تعریف پروژه و انتظاراتت دقت کن. موارد مکتوب دریافت شده از سوی تو، مرجع داوری‌های بعدی هستن.

علاوه بر اینها، یک نکته رو در ذهن داشته باش: اگر احیاناً هرگونه اطلاعات تماسی در فایلت و یا پاسخ‌ها و مکاتبات بعدی با مجری درج و یا اشاره بشه، و یا مشخص بشه از هر مسیر دیگه‌ای به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم با مجریان پروژه‌ها ارتباط داری،‌ ما حق داریم کل مبلغ پروژه رو به عنوان جریمه ضبط کنیم و همینطور موضوع رو از مراجع قانونی پیگیری کنیم. البته می‌دونیم متعهدی و این شرایط بعیده پیش بیاد. 

خب، اگر موارد بالا رو مطالعه کردی و آماده‌ی یه همکاری حرفه‌ای هستی، پروژه‌ات رو با رعایت نکاتی که مطرح شد، از طریق فرم زیر برامون بفرست.

برای مشاهده‌ی این بخش و ثبت پروژه‌ی خودت،‌ باید ثبت‌نام کنی و وارد وبسایت بشی.

پیمایش به بالا

ورود

برای ورود، نام کاربری یا پست الکترونیکیت رو می‌تونی وارد کنی.
رمز عبورت رو وارد کن.